صفحه اصلی > اخبار فناروی : watchOS 11 قابلیت‌های ردیابی سلامتی و فعالیت را گسترش می‌دهد

watchOS 11 قابلیت‌های ردیابی سلامتی و فعالیت را گسترش می‌دهد

watchOS 11

در حالی که watchOS 11 هیچ یک از ویژگی‌های هوش مصنوعی اپل را دریافت نکرده است، با تمرکز بر جنبه‌های سلامتی و تناسب اندام، عرضه شده است. برنامه جدید Vitals معیارهای کلیدی ردیابی سلامتی مانند ضربان قلب، اکسیژن خون و ردیابی خواب را به طور خلاصه در اختیار شما قرار می‌دهد و هنگامی که دو مورد یا بیشتر از این معیارها خارج از محدوده طبیعی باشند به شما هشدار می‌دهد. همچنین برای بهبود وضعیت خود، نکاتی دریافت خواهید کرد.

بار تمرینی (Training Load) میزان فشار وارد شده به بدن شما را در طول تمرینات طی یک دوره ۲۸ روزه محاسبه می‌کند و امتیازی خلاصه شده از یک تا ده برای تمرینات ارائه می‌دهد. حلقه‌های فعالیت (Activity Rings) اکنون می‌توانند برای روزهای استراحت یا در ح أثناء توانبخشی پس از آسیب دیدگی، متوقف شوند. همچنین می‌توانید اهداف فعالیت را برای دوره‌های خاص مانند روزها، هفته‌ها یا ماه‌ها تغییر دهید.

قابلیت Check In نیز به watchOS 11 اضافه شده است تا بتوانید با رسیدن ایمن به مقصد، به عزیزان خود اطلاع دهید. برنامه Apple Translate نیز با پشتیبانی از بیش از ۲۰ زبان به مچ دست شما راه پیدا کرده است.

Smart Stack با قابلیت افزودن ویجت‌های جدید از جمله Shazam، Photos و Distance، گزینه‌های شخصی‌سازی جدیدی را دریافت می‌کند. همچنین می‌توانید بر اساس زمان روز، مکان و برنامه‌های روزانه، پیشنهادات ویجت دریافت کنید. قابلیت Live Activities که برای اولین بار روی سری iPhone 14 Pro معرفی شد، اکنون به عنوان بخشی از Smart Stack در برنامه‌های پشتیبانی‌شده مانند Uber، به watchOS 11 راه پیدا کرده است.

صفحه ساعت Photos اکنون می‌تواند عکس‌های شما را تجزیه و تحلیل کند و به انتخاب بهترین عکس‌ها برای Apple Watch شما کمک کند و در عین حال تنظیمات ترکیب تصویر و عمق را ارائه می‌دهد.

اپل در حال اضافه کردن مسیرهای GPS، نقشه‌های آفلاین و انواع تمرینات بیشتر به برنامه Workout است. اعلان‌های خلاصه شده (Summarized Notifications) که با هوش مصنوعی اپل کار می‌کنند، در صورت داشتن iPhone 15 Pro یا جدیدتر، به Apple Watch شما ارسال می‌شوند. اپل همچنین ویژگی جدید Tap to Cash را به Apple Watch می‌آورد.

اپل امروز نسخه بتای توسعه‌دهنده watchOS 11 را منتشر می‌کند و به دنبال آن یک بتای عمومی در جولای و نسخه نهایی که قرار است در پاییز عرضه شود، ارائه خواهد شد.

برچسب ها :
پست های مرتبط

مدیاتک از دو چیپست Dimensity 7300 و Dimensity 7300X رونمایی کرد

شرکت مدیاتک از دو چیپست جدید با نام‌های Dimensity 7300 و Dimensity…

خرداد ۱۰, ۱۴۰۳

برنامه Phone Link به شما امکان می دهد متن را از عکس های اندروید کپی کنید

Phone Link یک راه حل از مایکروسافت است که به شما امکان…

خرداد ۸, ۱۴۰۳

رم DDR6 می تواند سرعت داده سریع ترین ماژول های DDR5 را دو برابر کند

اخبار خوبی در راه است: استاندارد نسل فعلی رم DDR5 در سال…

خرداد ۶, ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید